איך מציינים קרדיט

.יצירת תוכן חינמי עבורכם לוקחת לנו המון זמן ואנרגיה
.לכן אנו מבקשים מכם להשתמש בקישור לציון מקור התוכן

?מה יהיה השימוש בתמונה 'לדוגמא: אתרים, מדיה חברתית, ניוזלטרים וכו

העתק את הקישור הזה והדבק אותו במקום גלוי, קרוב למקום שבו אתה משתמש בתמונה.
אם זה לא אפשרי, מקם אותו בכותרת התחתונה של האתר, הבלוג או הניוזלטר שלך

איך לקדם את התמונות שלכם בגוגל? (אופטימיזציה לתמונות)
25.04.24

איך לקדם את התמונות שלכם בגוגל? (אופטימיזציה לתמונות)

אופטימיזציה לתמונות באתר שלך היא היבט מכריע בשיווק דיגיטלי שלעתים קרובות לא נעשה בו שימוש. תמונות עם אופטימיזציה נכונה יכולות לשפר את הנראות של האתר שלך, לשפר את מעורבות המשתמשים ולתרום לדירוג טוב יותר במנועי החיפוש. מאמר זה יספק לך מדריך מקיף כיצד לבצע אופטימיזציה יעילה של תמונות לקידום אתרים.

בחר את התמונות הנכונות

התחל בבחירת תמונות באיכות גבוהה הרלוונטיות לתוכן שלך. תמונות מקוריות (כמו אלה שאתה מצלם בעצמך או שעיצבת במיוחד עבור האתר שלך) נוטות להניב ביצועים טובים יותר בתוצאות של מנועי החיפוש מאשר תמונות מניות שנמצאות בשימוש נרחב במספר אתרים. ודא שהתמונות שאתה בוחר מוסיפות ערך לתוכן שלך ומושכות את הקהל שלך.

בצע אופטימיזציה של שמות קבצי תמונה

לפני העלאת תמונה כלשהי לאתר שלך, שקול לשנות את שם הקובץ עם מילות מפתח רלוונטיות ותיאוריות. שמות קבצים צריכים לשקף את תוכן התמונה ולהתחבר באופן אידיאלי למונחים שמשתמשים עשויים להשתמש בהם כדי למצוא תוכן כזה. לדוגמה, במקום "IMG_12345.jpg", שנה את שם הקובץ ל-"homemade-chocolate-chip-cookies.jpg" אם התמונה מתארת ​​עוגיות.

צמצם את גודל הקובץ לטעינה מהירה יותר

מהירות טעינת הדפים היא גורם באלגוריתמי הדירוג של גוגל. קובצי תמונה גדולים יכולים להאט את האתר שלך, ולהשפיע לרעה על חווית המשתמש ו-SEO. השתמש בכלים כמו Adobe Photoshop, TinyPNG או JPEGmini כדי לדחוס את התמונות שלך מבלי לאבד איכות. שאפו לגודל הקובץ הקטן ביותר האפשרי תוך שמירה על איכות חזותית.

השתמש בתגיות Alt

תגיות Alt (טקסט חלופי) משמשות בתוך קוד HTML כדי לתאר את המראה והתפקוד של תמונה בדף. הם חיוניים עבור SEO מכיוון שהם עוזרים למנועי החיפוש להבין על מה התמונה. תגיות Alt גם משפרות את הנגישות לאנשים המשתמשים בקוראי מסך. ודא שהטקסט האלטרנטיבי שלך מפורט ומשתמש במילות מפתח רלוונטיות באופן טבעי.

יישום נתונים מובנים

נתונים מובנים יכולים לעזור למנועי החיפוש להבין טוב יותר את תוכן התמונות שלך וכיצד הן קשורות לאתר שלך. באמצעות סימון schema.org, תוכל לספק פרטים נוספים על התמונות שלך, כגון מידע על יוצר, רישוי ועוד. זה יכול לשפר את האופן שבו התמונות שלך מופיעות בתוצאות החיפוש, ועלול להגדיל את שיעורי הקליקים.

שקול את ההקשר סביב תמונות

הטקסט המקיף תמונה יכול לתת למנועי החיפוש רמזים חשובים לגבי נושא התמונה. ודא שהתוכן סביב התמונות שלך רלוונטי ועשיר במילות מפתח. הקשר זה יכול לעזור לשפר את דירוג החיפוש של התמונה.

מנף את התמונות עם המדיה החברתית

לתמונות המשותפות במדיה החברתית יש סיכוי גבוה יותר לזכות בקישורים נכנסים ובתנועה, שניהם סימנים חיוביים למנועי החיפוש. ודא שהתמונות שלך ניתנות לשיתוף בקלות באמצעות מדיה חברתית על ידי הכללת לחצני שיתוף חברתי באתר שלך ואופטימיזציה של תצוגות מקדימות של תמונות.

לסיכום, יש שלל דרכים בעזרתן ניתן לעשות אופטימיזציה לתמונות באתר שלך. ככל ותיצמד למדריך הנ"ל ותייצר אופטימיזציה איכותית יותר קח ייטב. צריך עזרה בביצוע האופטימזיציה או מתלבט כיצד לבצעה באופן איכותי? פנה לחברת קידום אתרים – Seolinks לקבלת ייעוץ ושירותי SEO מתקדמים